Gratis advies aan huis
Een medewerker van het Energieloket kwam bij Tim en Yvonne thuis langs. Deze medewerker maakte een plan en stelde meteen een offerte op. Als bonus deed het Energieloket de aanvraag voor subsidies namens het stel. “Het is allemaal supernetjes geregeld, ze zorgen er echt voor dat het keurig wordt uitgevoerd”, vertelt Tim. “Ze geven ook een goed en eerlijk advies”, vult Yvonne aan.
Slim verbouwen met een beetje hulp
Na het gesprek voerden Tim en Yvonne het hele advies uit: “We lieten de vloer isoleren. Ook namen we HR++-ramen met kunststof kozijnen.” Ze merken het verschil direct. In temperatuur, maar ook in geluid van buiten. “Je zit nu veel rustiger in de keuken."
Wil je ook isoleren? We helpen je stap voor stap op weg. Met een stappenplan, zodat je weet waar je moet beginnen, en subsidies om het aantrekkelijk te maken.